بهترین جراح بینی در مشهد

بهترین جراح بینی در مشهد

امروزه جراحی بینی از مهمترین و پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است. در این بین انتخاب بهترین جراح بینی برای انجام جراحی بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل افراد متقاضی جراحی بینی خواستار آن هستند تا با برخی از مهمترین ویژگی های بهترین جراح بینی  نیز آشنا شوند. تا با اطمینان خاطر جراح بینی خوب را انتخاب نمایند. از جمله سوالاتی که از دکتر ناصری صدر به عنوان جراح بینی در مشهد پرسیده می شود این می باشد که، بهترین جراح بینی چه ویژگی های دارد؟ و چه وظایفی را بر عهده دارد؟ چه انتظاری باید از جراح بینی داشت؟

به همین دلیل قصد داریم در این مقاله به بررسی مشخصات و ویژگی های بهترین جراح بینی بپردازیم.

 

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

در گذشته جراحی بینی صرفا به منظور ایجاد زیبایی در بینی و تغییر ظاهر بینی نیز انجام می شد. امروزه جراحی بینی به منظور درمان برخی از بیماری ها مانند انحراف بینی و بهبود تنفس نیز انجام می شود. این عمل زیبایی دارای تکنیک ها متفاوتی است و معمولا نوع تکنیک به کار رفته در جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی متفاوت است.

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی با استفاده از تکنیک های متفاوتی انجام می گیرد که در حال حاضر دو روش اصلی آن جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته است که به توضیح درباره هر یک خواهیم پرداخت.

جراحی بینی به روش باز

در رینوپلاستی به روش باز ابتدا یک برش بر روی بینی ایجاد می شود و پوست از روی بینی برداشته می شود. در این حالت جراح بینی به ساختار و اسکلت داخلی بینی دسترسی کامل دارد و به این ترتیب می تواند با تغییر و اصلاح غضروف و استخوان ها ظاهر بینی را تغییر دهد. جراحی بینی به روش باز برای بینی با ناهنجاری های بسیار و ترمیم بینی کاربرد دارد.

منبع: بهترین جراح بینی در مشهد

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نه =