جراحی بینی در مشهد

جراحی بینی در مشهد

جراحی زیبایی بینی یا تغییر شکل بینی یکی از رایج ترین روش های جراحی پلاستیک می باشد. بسیاری از افراد از اندازه یا ظاهر بینی خود ناراضی هستند. بینی ها در مرکز صورت قرار دارد و بسیاری از افراد برای جراحی تغییر شکل بینی یا رینوپلاستی اقدام می کنند تا یک هماهنگی بیشتر با سایر اجزای صورت آنها به دست آید. گاهی اوقات این مشکل مربوط به موقعیت چانه یا فک می باشد اما بیماران تمایل دارند نارضایتی خود را نسبت به بینی خود اطلاق کنند.

در حالی که تکنیک های جراحی بسیار پیشرفته ای ابداع شده است اما محدودیت هایی وجود دارد که بینی تا چه حد می تواند تغییر کند.

جراحی بینی توسط دکتر ناصری صدر

جراحی بینی توسط دکتر ناصری صدر

نتایج بستگی به اندازه بینی، وضعیت پوست و سن بیمار دارد. مهمترین موضوع این است که ارتباطی بین بیمار و جراح در مورد آنچه که بیمار تمایل دارد و آنچه که قابل دستیابی است، مشخص شود. بیماران نیز باید در نظر داشته باشند که عمل جراحی به تنهایی نمی تواند مشکلات روانی یا اجتماعی را که ممکن است به بینی آنها یا به طور کلی ظاهر آنها مرتبط می شود را حل کند.

شایع ترین دلایل برای افرادی که نیاز به عمل بینی دارند چیست؟ 

دلایل زیبایی

اکثر افرادی که بینی خود را دوست ندارند، نگرانی هایی در مورد پل یا نوک بینی خود دارند. در پل، و یا در پشت، مردم اغلب در مورد داشتن قوز یا برآمدگی بینی شکایت می کنند.

دلایل پزشکی

سایر بیماران ممکن است به علت آسیب دیدن بینی به انجام جراحی زیبایی بینی تمایل داشته باشند که در اثر آن ممکن است بینی بعد از یک حادثه شکسته شود یا دچار آسیب شود. سایر افراد نیز ممکن است مشکلات تنفسی مربوط به راه هوایی بینی را داشته باشند. در این حالت جراح بینی بهبود تنفس در حین رینوپلاستی را هم باید مد نظر قرار دهد.

منبع: جراحی بینی در مشهد

برچسب گذاری توسط , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =