سوالات متداول کاشت مو

سوالات متداول کاشت مو

در صورتی که متقاضی پیوند مو هستید بهتر است مطلب زیر را مطالعه کنید زیرا ممکن است پرسش های پاسخ داده شده در ذهن شما نیز وجود داشته باشد

آیا موهای کاشته شده را می توان تراشید ؟

بله – موهای کاشته شده را می توان تراشید و یا کوتاه کرد ، بسیاری از اشخاصی که کاشت مو را انجام می دهند نگران این مسئله هستند که باید بیان کرد می توان پس از کاشت مو موهای کاشته شده را نیز اصلاح نمود .

آیا کاشت مو درد دارد ؟

خیر – عمل کاشت مو درد ندارد ، کاشت مو به دلیل اینکه با بی حسی موضعی انجام می شود شخص دردی را متوجه نمی شود ، در برخی از مواقع برای کاهش درد نیاز است که از بی حسی موضعی استفاده شود .

برای کاهش کبودی ها و تورم پس از کاشت مو چه کارهای باید انجام داد ؟

 

برای کاهش کبودی ها و تورم پس از کاشت مو باید چند نکته را رعایت نمود ، برای کاهش کبودی ها قرار دادن چند بالش در ذیل سر به کاهش تورم ها کمک می کند ، هم چنین اشخاص نباید در معرض نورخورشید قرار بگیرند .

پس از کاشت مو نباید از غذاهای چرب و پرنمک استفاده نمود .

سوالات متداول کاشت مو طبیعی

 

 

 

آیا در زمان کاشت مو نیاز است که موهای سر تراشیده شود ؟

 

بله – برای اینکه پیوند موها به درستی انجام شود و از عفونت پس از کاشت مو پیشگیری شود نیاز است که موهای سر تراشیده شود ، تبلیغات دروغینی که در این زمینه انجام می شو که بیانگر عدم نیاز به کوتاه کردن موها است ، پایه و اساس علمی ندارد و بنابراین نمی توان کاشت مو را بدون کوتاه کردن موها انجام داد .

 

 

 

برچسب گذاری توسط , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =