لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو

امروزه به منظور رفع چربی‌های زائد بدن، روش‌های زیادی به وجود آمده است که یکی از این روش‌ها، لیپوساکشن در اهواز بازو یا براکیوپلاستی می‌باشد. روش لیپوساکشن بازو از متداول‌ترین و مؤثرترین گزینه‌ها به منظور رفع پوست‌های اضافی است که این پروسه از محبوبیت زیادی بین طرفداران برخوردار می‌باشد.

لیپوساکشن بازو

عمل لیپوساکشن بازو

ابتدا متخصص پوست با یک کانولا که یک میله‌ی کوچک، با سوراخ های فراوان و سری پهن است، اقدام به یک برش جزئی در ناحیه‌ی بازوها می‌نماید، سپس با یک دستگاه مکش، چربی‌های انباشته شده و سفت در زیر پوست را خارج می‌کند. این روش افزایش رگ‌های خونی و عصب‌رسانی به بازوها را نیز تقویت می‌نماید. سپس جراح اقدام به بخیه زدن و پانسمان می‌کند. اغلب اوقات از بخیه‌های جذبی برای این پروسه استفاده می‌شود.

کاندیدای براکیوپلاستی

  • افرادی که سایز بازوهای آنان بسیار بزرگتر از سایر اندام‌های آنان می‌باشد و آنها به دنبال متناسب کردن بازوهای خود نسبت به بدنشان هستند.
  • افرادی که بازوهای آنان به دلیل کاهش شدید وزن به دنبال رعایت رژیم‌های غذایی کاهنده‌ی وزن و یا جراحی های چاقی، شل و آویزان شده است.
  • افرادی که با افزایش سن، افتادگی در ناحیه بازوها در آنها دیده می‌شود. در صورت عدم عمل، با گذشت زمان گسترش می‌یابد.
  • این عمل باید بر روی افرادی انجام شود که در سلامت کامل به سر می‌برند.
  • این عمل جراحی برای تمامی سنین قابل انجام است.

مزایای لیپوساکشن بازو

از این فرآیند برای رفع غبغب، ران‌ها، شکم، پهلوها، بازوها، چربی‌های کمر، باسن و… استفاده می‌شود. هدف اصلی از این عمل دستیابی به بدنی زیبا و متناسب است. فرد باید به یک جراح با تجربه و زبردست مراجعه نماید، تا از عود مجدد چربی در ناحیه جراحی شده، جلوگیری کند و از ماندگاری بالایی برخوردار باشد.

روش انجام لیپوساکشن بازو

چنانچه جراح از روش لیپوساکشن بازوها برای کاهش چربی‌های جزئی و محدود استفاده کند، با بی‌حسی موضعی این عمل را انجام می‌دهد. اما باید گفت که در روند کاهش چربی‌های بزرگ از بیهوشی عمومی استفاده می‌شود، تا نتیجه عمل موفقیت‌آمیز و بی‌درد باشد. جراح بعد از عمل، به منظور کاهش درد، آنتی بیوتیک تجویز می‌نماید. فرد با گذشت دو هفته توانایی انجام امور روزمره را پیدا می‌کند. روش لیپوساکشن، از 1 تا 4 ساعت بسته به حجم و تراکم چربی ها، زمان بر می‌باشد. بهتر است همزمان با جراحی لیپوساکشن بازوها، هیچ گونه جراحی یا عمل دیگری صورت نگیرد، تا این پروسه همراه با عوارض جانبی نباشد و از درصد موفقیت بالایی برخوردار باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =