لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

چربی های تجمع شده در ران تناسب اندام قسمت تحتانی بدن را به طور کامل برهم می ریزد با لیپوماتیک به راحتی می توان این چربی ها را استخراج کرد و یک فرم زیبا در این نواحی ایجاد کرد .

نحوه انجام لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران یک عمل بسیار حساسی می باشد، برای گرفتن یک نتیجه مطلوب باید در انتخاب پزشک دقت فراوانی نمایید در زمینه جراحی های زیبایی اندام و لیپوماتیک دکتر فرازد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک تجربه بسیار فراوانی دارند و دارای سابقه طولانی مدتی می باشند ، این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد و نیاز به بی هوشی نیست ، طبق بررسی هایی که توسط پزشک صورت می گیرد در ابتدا نواحی مورد نظر که نیاز به تخلیه چربی دارد نشانه گذاری می شود ، تخریب و تخلیه چربی توسط لوله کانولا صورت می گیرد ، این لوله از طریق شکافی به طول ۲ تا ۶ میلی متر وارد نواحی مورد نظر می شود و با حرکات ارتعاشی و چرخشی که دارد با وارد کردن ضربه باعث خورد شدن چربی و تخریب آن می شود . با قدرت مکش این لوله، چربی از بدن بدون هیچ گونه عارضه خاصی استخراج می شود .

 

مراقبت های بعد از لیپوماتیک ران

 

نسبت به سایر نواحی بدن که با استفاده از لیپوماتیک در مشهد چربی های اضافی از آن استخراج می شود، در لیپوماتیک ران احتمال بروز آمبولی بیشتر می باشد، به همین علت بعد از لیپوماتیک ران به هیچ عنوان استراحت مطلق نداشته باشید و به آرامی شروع به راه رفتن نمایید . استفاده از گن بعد از لیپوماتیک ران الزامی می باشد ، به تمامی نکاتی که پزشکتان گوش زد می کند توجه نمایید ، به هیچ عنوان استفاده از گن را فراموش نکنید .

مقداری از تورمات و کبودی هایی که مشاهده می شود را می توانید با استفاده از کمپرس یخ کاهش دهید، بعد از لیپوماتیک ران فرم بسیار زیبایی در ران های پا ایجاد می شود ، در افرادی که ران های بسیار بزرگی دارند و تجمع چربی در این ناحیه از بدنشان باعث برهم خوردن تناسب اندام آن ها شده است لیپوماتیک ران گزینه بسیار مناسبی می باشد ، عزیزان شهر مشهد که از بزرگ بودن ران های خود رنج می برند، میتوانند از طریق راه های ارتباطی سایت برای لیپوماتیک ران مشاوره های لازم را از دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =