هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو امری است که می تواند یک فرد را برای انجام کاشت مو تشویق کند و یا آن را از انجام آن بازدارد . بهتر است قبل از اقدام به کاشت مو حتما با افرادی که این کار را انجام داده اند صحبت کنید و از آن ها در رابطه با میزان رضایتشان و هزینه پرداختی و همچنین روش های استفاده شده برای درمانشان سوال بپرسید .

انتخاب کلینیک زیبایی برای انجام کاشت مو می تواند در داشتن یک نتیجه مطلوب به شما کمک زیادی داشته باشد .

باید به این نکته توجه داشته باشید که در صورت داشتن طاسی شدید در موی سر خود نباید انتظار داشته باشید که تراکم  دوران نوجوانی برای موهای شما دوباره ایجاد شود .افرادی که دچار طاسی های شدید هستند بعد از کاشت مو می توانند 50-70 درصد موهای طبیعی در سر خود داشته باشند .

روش fit یک روش غیر جراحی در کاشت مو می باشد البته تعداد موهایی که در روش کاشت موبه روش  fit کاشته می شود نسبت به روش جراحی کمتر می باشد .بهتر است بیماران بعد از برآورد هزینه های پرداختی برای کاشت موی خود از دو روش ترکیبی fit +fut استفاده کنند .

به دلیل اینکه بعد از انجام کاشت مو ترکیبی نمای آن غیر طبیعی نباشد بهتر است که خط مو در جلوی سر بیش از حد پایین نیاید .بهتر است افراد در حین انجام کاشت به نظرات و پیشنهادات پزشک عمل کنند .

لازم به ذکر است که برای کاشت مو به روش fit هزینه مشخص و دقیقی تعیین نشده است و این هزینه می تواند بر مبنای میزان ریزش مو در فرد و همچنین عوامل دیگر متغیر باشد .

بهتر است قبل از اقدام به کاشت مو حتما با پزشک در رابطه با هزینه و نتیجه کار صحبت های لازم را داشته باشید . پزشک با بررسی های دقیق موی سرتان این هزینه را تخمین می زند .

برچسب گذاری توسط , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =