چین و چروک های پوستی

 

بهتر است بدانید عوامل مختلفی در ایجاد چین و چروک های پوستی تاثیر گذار هستند مانند افزایش سن ، مصرف مواد مخدر از جمله سیگار و یا قرار گرفتن بیش از حد در آفتاب .همه ی افراد با افزایش سن ،پوست آن ها دارای چین و چروک می شوند ولی برخی از عوامل باعث می شود که روند پیری زودتر اتفاق بیافتد.

بعد از ایجاد چین و چروک،  پوست به طور طبیعی شل تر می شود و دیگر حالت زیبایی خود را نخواهد داشت ، خوشبختانه با پیشرفت علم ، پزشکان توانسته اند با روش های متفاوتی باعث جوانسازی پوست شوند که یکی از این روش ها استفاده از لیزر فرکشنال RF است .

عملکرد لیزر فرکشنال  چگونه است ؟

لیزر فرکشنال تشکیل شده از سوزن های بسیار ظریف که  با استفاده از امواج رادیویی  ،حرارتی را در لایه ی پوست میانی ایجاد می کند که این حرارت منجر به تولید کلاژن می شود .

دکتر شبنم مهدوی دکتر پوست ، مو و زیبایی است که شما عزیزان برای برقرای ارتباط می توانید با شماره های ۲۲۴۰۹۰۶۴_۲۲۴۰۹۴۰۲ تماس حاصل فرمایید .

مزیت لیزر فرکشنال  چیست ؟

  • از بین رفتن شلی پوست
  • سفت شدن پوست
  • لیفت پوست
  • جوانسازی پوست

درمان چین و چروک پوست

خوشبختانه با استفاده از لیزر فرکشنال آر اف می توانیم هر گونه چین و چروک را درمان کنیم دیگر موارد درمان عبارتست از :

برطرف شدن منافذ باز پوست

منافذ باز پوست به علت ترشحات چربی ایجاد می شود که خوشبختانه با استفاده از لیزر فرکشنال آر اف می توانیم این درمان را عملی کنیم و منافذ باز پوست را کوچک کنیم .

برطرف کردن جای جوش

بیشتر افراد دارای جوش های فعال هستند که خوشبختانه با روش لیزر آر اف می توانیم جوش ها رو غیر فعال کرد و در صورتی که شخص مبتلا به جای جوش باشد می توان با انجام لیزر جای جوش را بر طرف کرد و در صورت عمیق بودن لازم است از روش های ترکیبی برای جای جوش استفاده کنیم .

درمان تعریق زیاد بدن

در صورتی که جزء افرادی هستید که از تعریق زیاد بدن خود خسته شدید می توانیم با انجام لیزر فرکشنال برای درمان اقدام کنید معمولاً بیشترین تعریق در بدن در ناحیه های زیر بغل و کشاله ران ها صورت می گیرد .

درمان ترک های پوستی

ترک های پوستی دیگر مواردی است که باعث ناراحتی فرد  می شود افرادی که دچار استریا هستند معمولاً از وجود این ترک ها احساس ناراحتی می کنند و نمی توانند هر گونه لباسی که میخواهند بپوشند زیرا از وجود ترک های پوستی بر روی بدن خود خجالت می کشند .خوشبختانه با استفاده از لیزر فرکشنال می توانیم این بیماری را درمان کنیم بعد از درمان فرد متوجه سفت شدن پوست بدن خود می شود .

محدودیت لیزر فرکشنال RF برای چه افرادی است ؟

بهتر است افرادی که در دوران باداری و شیردهی هستند از انجام دادن لیزر فرکشنال RF خودداری کنند .دیگر افرادی که بهتر است از انجام لیزر فرکشنال دوری کنند عبارتست از : افراد مبتلا به اختلال انعقادی ، مبتلا به دیابت ، افرادی که دارای التهاب شدید پوستی هستند و در آخر افرادی که مبتلا به بیماری فشار خون بالا هستند .

علت پیر شدن پوست چیست ؟

همان گونه که گفته شدن افزایش سن و عوامل محیطی می تواند بر پیری پوست تاثیر گذار باشد، زیرا لایه های پوست باتوجه به عوامل محیطی همچون آفتاب می تواند استحکام خود را از دست بدهد .عوامل محیطی تاثیر گذار عبارتست از : مصرف غذایی نادرست ، استفاده از مواد مخدر ، قرار گرفتن بیش از اندازه در معرض آفتاب و در نهایت شیوه زندگی اشتباه می تواند باعث پیری زود رس در افراد شود به همین دلیل پزشکان لیزر فرکشنال آر اف و یا هایفوتراپی را پیشنهاد می کنند زیرا می تواند باعث کلاژن سازی شود و بر جوانسازی پوست تاثیر بسیاری بگذارد .

تاثیر لیزر فرکشنال RF

لیزر فرکشنال با توجه به حرارتی که ایجاد می کند بر روی لایه های میانی پوست تاثیر می گذارد و موجب تولید کلاژن بر روی لایه های پوست می شود به طور کلی باعث جوانسازی پوست ، درمان اسکار ، درمان جای جوش ، درمان جوش های فعال ، برطرف کردن شلی پوست ، سفت شدن پوست ، لیفت پوست ، درمان ترک های پوست  ، درمان منافذ باز پوست ، درمان چروک های پوست ، درمان تعریق زیاد پوست ، درمان هر گونه خط های عمیق بر روی پوست درمان لک های پوست می شود .

قیمت هر جلسه لیزر فرکشنال

نحوه انجام آر اف فرکشنال

جوانسازی با لیزر فرکشنال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − نه =